top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAgnieszka Szlachta Fotografia

Sesja noworodkowa w Szczecinie. Kogo wybrać, jak się przygotować, jak wygląda?

Właśnie urodziłaś swoje wymarzone maleństwo czy odliczasz dni do porodu? Niezależnie od tego - zapewne zastanawiasz się nad sesją noworodkową dla swojego dziecka. Chcesz wybrać najlepszego fotografa, ale nie masz czasu przeglądać kilkudziesięciu profili różnych fotografów. Nie wiesz na co zwrócić uwagę, same ładne zdjęcia to nie wszystko. Wybór fotografa na Twoją sesję noworodkową to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie- w końcu dotyczy Twojego maleństwa :) Zerknij dalej, a postaram się Ci pomóc ;)


Na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa na sesję noworodkową. Oto 5 ważnych wskazówek:


  1. Upewnij się, że fotograf ma doświadczenie w pracy z noworodkami, odbył szkolenia z pierwszej pomocy noworodkom oraz z tego jak bezpiecznie pozycjonować maleństwa.

  2. Wybieraj takiego fotografa, który dysponuje gotowymi stylizacjami dla dzieci, różnymi dodatkami, rekwizytami. Sprawdź czy ma odpowiednio wyposażone do sesji noworodkowej studio (przewijak, podgrzewacz, podkłady itp.).

  3. Przejrzyj portfolio fotografa i przekonaj się czy jego styl Ci odpowiada. Najlepiej wybierać takiego fotografa, który ma różnorodny styl- dzięki temu na pewno znajdziesz u niego coś dla siebie, a Twoje zdjęcia nie będą kolejnym tym samym ujęciem w galerii.

  4. Sprawdź czy fotograf ma przejrzyście rozpisany cennik, produkty dodatkowe typu fotoksiążki, szeroki wybór pakietów, wykona dla Ciebie piękne wydruki Twoich zdjęć itp.

  5. Porozmawiaj z fotografem telefonicznie lub przez wiadomość, ustal termin, dopytaj czy w sesji może uczestniczyć rodzeństwo, domowy pupil, sprawdź dojazd, spakuj wszystkie potrzebne rzeczy, które najlepszy fotograf powinien Ci polecić.Postaw na profesjonalizm, doświadczenie i bezpieczeństwo!Jakie kadry powinien wykonać dla Ciebie fotograf podczas sesji noworodkowej?

  1. Ujęcie z mamą

  2. Ujęcie z tatą

  3. Ujęcie z rodzicami

  4. Kilka różnych ujęć samego noworodka

Przedstaw swoje potrzeby fotografowi.

Studio Fotografii Rodzinnej - Agnieszka Szlachta Fotografia to najlepsza opcja na sesję noworodkową w Szczecinie :)


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page